Võta meiega ühendust!
info@kslegal.ee

Daniil
Savitski

VANDEADVOKAAT / JUHTIVPARTNER 

Vandeadvokaat Daniil Savitski on meie büroo juhtivpartner, kes vastutab spordiõiguse, krüptovarade ja äriõiguse valdkondade eest. Ta esindab kliente nii arbitraaži- kui kohtumenetlustes, spetsialiseerudes eelkõige tsiviilvaidlustele.

 

Daniil on omandanud õigusteaduse magistrikraadi Tartu Ülikoolis. Alates 2014. aastast on ta Eesti Advokatuuri liige, 2017. aastast on ta tegev Eesti Jalgpalli Liidu juhatuses ning alates 2019. aastast Euroopa jalgpalli katuseorganisatsiooni UEFA juriidilise komitee liikmena.

Madis
Kiisa

VANDEADVOKAAT / PARTNER 

Vandeadvokaat Madis Kiisa on hinnatud spetsialist töö- ja pangandusõiguse alal. Ta esindab kliente tsiviilkohtumenetlustes.

 

Madise õiguskogemus on väga mitmekülgne. Juba kakskümmend aastat on ta töövaidluskomisjonis tööandjate esindajana aidanud lahendada üle saja töövaidluse. Eesti Kaubandus-Tööstuskoja arbitraažikohtu nõukogu kinnitatud arbiterina on ta osalenud aga kümnete eraõigussuhetest tulenevate vaidluste lahendamisel nii kollegiaalselt kui ainuisikuliselt. Lisaks on Madis Eesti Advokatuuri vandeadvokaadist lepitaja vaidluse lahendamiseks kohtuväliselt. Viimase 20 aasta jooksul on osalenud AS TBB Pank nõukogu liikme ja nõukogu esimehena ka panga töös.

 

Madis lõpetas Tartu Ülikooli õigusteaduskonna cum laude 1991. aastal; aastatel 1989-1991 õppis ta Helsingi Ülikoolis lisaks politoloogiat. Eesti Advokatuuri liige on ta 1992. aastast.

Erkki-Leev
Ventsel

JURIST 

Erkki-Leev Ventsel on kogenud jurist tsiviilõiguse vallas, lahendades peamiselt töö-, võla- ja äriõigusest tulenevaid vaidlusi.

Töö-, võla- ja äriõigusega seotud vaidlustega on Erkki-Leev tegelenud juba üle 10 aasta, töötades esmalt juristina arhitektuuribüroos PLUSS ning seejärel advokaadibüroos Laus & Partnerid. Ta on töötanud juristina ka ettevõttes Tuulaja OÜ, mis on Saaremaa suurkontserni Tuule Grupp juriidiline tugiettevõte.

*Vastavalt advokatuuriseaduse § 40 lg-le 3 ei osuta jurist “iseseisvalt” õigusteenust.

Maarja
Saluste

NÕUNIK 

Maarja Saluste nõustab ekspordi või impordiga tegelevaid ning start-up ettevõtteid.

Tal on väga lai akadeemiline taust: 2011. aastal omandas ta õigusteaduse kraadi Tartu Ülikoolist, 2013. aastal lõpetas Barcelona Ülikooli rahvusvahelise majandusõiguse ja poliitika erialal ning 2019. aastal Euroopa Ülikool-Instituudi võrdleva, Euroopa Liidu ja rahvusvahelise õiguse erialal. Hetkel teeb ta Euroopa Ülikool-Instituudis õigusteaduste doktorikraadi.

Maarja töötas aastatel 2013-2018 Maailma Tolliorganisatioonis, täites ametiülesandeid erinevatel kohtadel nii direktoraadis, teenuste kui uuringute osakonnas.

*Vastavalt advokatuuriseaduse § 40 lg-le 3 ei osuta nõunik iseseisvalt õigusteenust.

Kontor

Advokaadibüroo
K&S Legal OÜ
Reg nr. 16124069
Rüütli 24,10130

Liituge meie
meeskonnaga!

Kas olete valmis
koostööd alustama?

Vajad abi?

Võta ühendust

Parima kogemuse pakkumiseks kasutame küpsiseid.