Võta meiega ühendust!
info@kslegal.ee

Tegevusvaldkonnad


Meie töötajate saavutused ja kvalifikatsioon ning meie eesmärk võimaldab pakkuda tipptasemel teenust.

Äriõigus

Tänapäeval on äritegevus mõjutatud mitmetest õigusharudest, mistõttu kvaliteetse õigusabi saamiseks tasub omada partnerit, kes oskab mõelda ka õigusharude üleselt ning pakub kiireid ja toimivaid lahendusi. Me pakume ettevõtetele igakülgset õigusabi: sh koostame vajalikke dokumente (põhikirjad, osanike otsused jm), töötame välja juhtimis- ja järelevalvestruktuure, nõustame äriühinguid võimalikes vaidlustes nii kohalike omavalitsuste kui riigiorganitega.  

 

Meie büroo partneritel on põhjalikud kogemused äriühingute igakülgsel nõustamisel ning esindamisel ka tööinspektsiooni töövaidlusorganites.  

Lepinguõigus

Tugeva lepingu koostamise aluseks on tihe koostöö kliendiga, mille käigus selgitame välja tema tegelikud vajadused. Meie büroo advokaatide oskus luua vastupidavaid lepinguid aitab vältida tarbetuid kohtuvaidlusi.  

 

Me koostame klientidele kõiki majandustegevuseks vajalikke lepinguid, sh müügi-, teenuse-, kaubandus- ja frantsiisilepingud. Meie nõustajate kogemuspõhisteks tugevusteks on osanikevahelised ja investeerimislepingud ning ehitus- ja hankelepingud.  

Kohtu- ja arbitraažvaidlused

Kogenud advokaat oskab juba vaidluse algfaasis prognoosida selle tõenäolist tulemust. Meie advokaadid võtavad alati aja, et selgitada, milliseid tulemusi on võimalik saavutada ning milliseid strateegiaid tuleb selleks kasutada. Oma kliendi huvide eest võitleme lõpuni.   

 

Meie advokaatidel on vaidluskogemus kõikidest Eesti kohtumajadest ja rahvusvahelistest arbitraažimenetlustest. Meie büroo üks partneritest on ka Eesti Kaubandus-Tööstuskoja arbitraažikohtu arbiter. 

Krüptovarad

Maailma rahandus on muutumas: aina enam investeeritakse krüptovaradesseMeie büroo advokaadid nõustavad krüptovara õigusküsimustes nii erainvestoreid kui ettevõtteid. Oleme läbi viinud uute krüptorahade ICO protsesse, loonud krüptovaluuta alusdokumente (White Paper), töötanud välja vajalikke juhtimis- ja järelevalvestruktuure äriühingutele, kelle peamine maksevahend on krüptorahaAbistame oma kliente ka virtuaalvääringu teenuse pakkumise tegevusloa taotlemisel ning hilisemas aruandluses riigile  

Finantsõigus

Tänapäeva finantsmaailm on keerulisem kui kunagi varem. Meie büroo advokaadid abistavad kliente tegevusloa taotlemisel Finantsinspektsioonilt ning juba litsentseeritud krediidi- ja makseasutused saavad meilt õigusabi nii äritehinguid kui vaidlusi puudutavate väljakutsete lahendamiseks.  

 

Meie büroo partner on litsentseeritud krediidiasutuse nõukogu liige ja esimees juba üle 20 aasta, mistõttu on meie büroos põhjalik oskusteave selle valdkonna nüansside ja eripärade kohta.  

Spordiõigus

Spordiõiguse valdkond on Eestis veel vähe arenenud, kuid meie büroo advokaadid on juba kogenud õigusnõustajad nii sponsorlepingute sõlmimisel kui ka sportlaste ja klubide esindamisel Rahvusvahelises Spordiarbitraažikohtus CAS. Nõustame spordiklubisid ka juhtimis- ja järelevalvestruktuuride loomisel.  

 

Meie büroo juhtivpartneri kogemus UEFA juriidilise komisjoni liikmena tagab, et antud õigusabi on suurorganisatsiooni kvaliteedi vääriline.   

Kriisijuhtimine

Keerulisemate kriiside kiireks lahendamiseks on vaja teha koostööd erinevate valdkondade asjatundjatega.  Meie bürool on toimiv koostöövõrgustik spetsialistidega IT-, finants- ja teistest sektoritest. Kui kliendil tekib kriis, paneme kokku vajaliku tiimi, koostame tegevuskava ning juhime kliendi edukalt kriisist välja. Koostöövõrgustiku najal suudame aidata väga erinevate vajadustega kliente põllumajandusest kõrgtehnoloogia ettevõteteni 

Õigusabi välisturgudele laienemiseks

Pakume ettevõtetele õigusabi ka uutele välisturgudele sisenemisel. Saame nõustada Aasia (sh Hiina), Lõuna- ja Põhja-Ameerika ning Aafrika riike puudutavates õigusküsimustes. Samuti pakume õigusnõu, kui on soov importida teenuseid ja tooteid väljastpoolt Euroopat.  

 

Meie büroo koosseisu kuulub õigusnõustaja, kellel on pikaajaline kogemus Maailma Tolliorganisatsioonist.  

Kontor

Advokaadibüroo
K&S Legal OÜ
Reg nr. 16124069
Rüütli 24,10130

Liituge meie
meeskonnaga!

Kas olete valmis
koostööd alustama?

Vajad abi?

Võta ühendust

Parima kogemuse pakkumiseks kasutame küpsiseid.