Contact us!
info@kslegal.ee

Dynamic Text Widget

Daniil
Savitski

VANDEADVOKAAT / JUHTIVPARTNER 

Vandeadvokaat Daniil Savitski on meie büroo juhtivpartner, kelle vastutusvaldkondadeks on spordiõigus, krüptovarad, kriisiolukordade lahendamine ja äriõigus. Samuti esindab ta kliente ka arbitraaži- ja kohtumenetlustes, olles eelkõige spetsialiseerunud tsiviilvaidlustele.

Ta on lõpetanud 2013. a Tartu Ülikooli ja on alates 2014. a Eesti Advokatuuri liige. Lisaks on ta tegev Eesti Jalgpalli Liidu juhatuses alates 2017. a ning 2019. a valiti Daniil Savitski Euroopa jalgpalli katuseorganisatsiooni UEFA juriidilise komitee liikmeks.

Madis
Kiisa

VANDEADVOKAAT / JUHTIVPARTNER 

Madis Kiisa on ligi kakskümmend aastat olnud valitud tööandjate esindajana töövaidluskomisjoni liikmeks ning osalenud vähemalt sadakonna töövaidluse lahendamisel. Lisaks on ta EKTK arbitraažikohtu nõukogu kinnitatud arbiter, osalenud kümnete vaidluse lahendamisel poolte valitud arbiterina nii kollegiaalselt kui ainuisikuliselt. Samuti on Madis Kiisa Eesti Advokatuuri vandeadvokaadist lepitaja vaidluse lahendamiseks kohtuväliselt ja osalenud viimase 20 aasta jooksul AS TBB Pank nõukogu liikme ja nõukogu esimehena panga töös.

Sellest tulenevalt on Madis Kiisa vastutusvaldkondadeks eelkõige töö- ja pangandusõigus ning klientide esindus tsiviilkohtumenetlustes.

Ta on lõpetanud 1991 Tartu Ülikooli cum laude, õppinud lisaks 1989-1991 Helsingi Ülikoolis politoloogiat nin on Eesti Advokatuuri liige alates 1992.

Erkki-Leev
Ventsel

JURIST

Erkki-Leev Ventsel abistab meie büroo advokaate peamiselt tsiviilõiguse vallas, omades laialdast kogemust töö-, võla- ja äriõigusest tulenevate küsimuste lahendamisel. Enne meie bürooga liitumist töötas ta ca 2 aastat juristina advokaadibüroos Laus & Partnerid.

Töö-, võla- ja äriõigusega seotud probleemide lahendamisega on Erkki-Leev Ventsel tegelenud juba alates 2009. aastast, töötades juristina Arhitektuuribüroo Pluss OÜ-s.

Erkki-Leev Ventsel on töötanud juristina ettevõttes Tuulaja OÜ, mis on Saaremaa suurkontserni (Tuule Grupp) juriidiline tugiettevõte. Tema tööülesanneteks oli seal kontserni kuuluvate ettevõtete (meedia, praamiliiklus, kinnisvara, ehitus, lihatööstus, reisibüroo, kohvikud jne) igapäevane juriidiline nõustamine.

Maarja
Saluste

NÕUNIK

Maarja Saluste on nõunik, kelle peamiseks vastutusvaldkonnaks on StartUp ettevõtete ja eksport/impordiga tegelevate ettevõtete nõustamine. Tal on äärmiselt lai akadeemiline taust, olles lõpetanud 2011. a Tartu Ülikooli, õigusteaduse erialal, 2013. a Barcelona Ülikooli rahvusvahelise majandusõiguse ja poliitika erialal, 2019. a lõpetas Maarja Saluste Euroopa Ülikooli Instituudi Itaalias, võrdleva-, Euroopa Liidu ja rahvusvahelise õiguse erialal. Käesoleval hetkel on ta Euroopa-Ülikool Instituudis õigusteaduste doktorant.

Maarja Saluste praktiline kogemus tuleneb pikaajaliselt tööst Maailma Tolliorganisatioonist, kus ta perioodil 2013-2018 töötas erinevatel ametikohtadel Tolli- ja Kaubandussuhete direktoraadis, teenuste osakonnas ja uuringute osakonnas. Alates 2019 töötab Maarja Saluste nõunikuna.

We use cookies to give you the best experience.